Meltem Mutlu Güler

  • 637 Profil Ziyareti

Kimdir Meltem Mutlu Güler

Dr. Meltem Mutlu Güler, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından aynı üniversitenin ortodonti ana bilim dalında doktora eğitimine hak kazanmıştır. Konik ışınlı bilgisayarlı tomografilerde üst solunum yolu değerlendirmeleri konusu üzerine yaptığı tezle eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Yaptığı araştırmalar ile ulusal ve uluslararası alandaki birçok kongreye katılımı bulunmaktadır.Türk Ortodonti Derneği, European Orthodontic Society, American Association of Orthodontists kuruluşlarına üye olan Dr. Meltem Mutlu Güler Dentgroup Maslak bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Diş çapraşıklıklarının ve boşluklarının tedavisi, çeneler arası uyumsuzluklar, kapanış problemleri, gömük diş tedavileri, invisalign (şeffaf plak) tedavisi gibi konular ile ilgilenmektedir.

Dr. Meltem Mutlu Güler, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından aynı üniversitenin ortodonti ana bilim dalında doktora eğitimine hak kazanmıştır. Konik ışınlı bilgisayarlı tomografilerde üst solunum yolu değerlendirmeleri konusu üzerine yaptığı tezle eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Yaptığı araştırmalar ile ulusal ve uluslararası alandaki birçok kongreye katılımı bulunmaktadır.

Türk Ortodonti Derneği, European Orthodontic Society, American Association of Orthodontists kuruluşlarına üye olan Dr. Meltem Mutlu Güler Dentgroup Maslak bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Diş çapraşıklıklarının ve boşluklarının tedavisi, çeneler arası uyumsuzluklar, kapanış problemleri, gömük diş tedavileri, invisalign (şeffaf plak) tedavisi gibi konular ile ilgilenmektedir.

0  Hasta Yorumu

Hasta / Danışan Soruları

Aklınıza takılanlara cevap bulun

Soru Sorun

Sorular

Herhangi bir soru cevaplandırılmadı.